wtorek, 11 sierpnia 2015

GOTCHA - TRZECI ŚWIAT

nielegal 2015

1. Trzeci świat
2. Lustrzane odbicie
3. Echo
4. Arealny
5. Dzień z życia mordercy
6. Kodeks
7. Prędkość światła
8. Mów mi śmierć
9. Pożeracz

    Nie wiem, kto to Gotcha, ale chyba nawet lokalesi ze Skierniewic nie bardzo go znają, bo na fejsbuczku ma ledwie 90 lajków. A jak mówi stare, chińskie przysłowie, kto nie jest na fb, nie istnieje... Ale nie istotne, bo to przecież może być bomba, samorodny diament...
    Wszystkie bity zostały zawinięte z freeshare'ów - i ok, niech sobie będą. Podany jest tylko jeden producent, Kronite w 'Lustrzanym odbiciu' - i tak nie gra to roli. Te podkłady, mroczne i klimatyczne, nawet jeśli skądś wzięte, są najlepszą rzeczą na tym materiale. 
    Łohoho... Znowu będzie, że jestem cham nieokrzesany, ale... Gotcha wybitnie nie powinien brać się za rymowanie, bo po prostu nie umie tego robić. Raz, że brzmi, jakby miał kluchy w gębie, dwa, że jego flow przypomina mi jako żywo nagrania Fasolek z Tik Taka. do tego wypada z bitu, potyka się na werblach, przystaje w dziwnych miejscach, aby bit go dogonił, rany... Jeszcze teksty może by uszły, ale wersy typu 'wyjdź z tego lustra, to ci dojebe' - w zamierzeniu natchnione, mroczne i tajemnicze, ale finalnie wychodzi to zbyt patetycznie i wręcz śmiesznie. Po prostu nie.
    Nie mam siły na ten temat dużo pisać. Zwyczajnie, kiedy zobaczycie na kolejnym forum linka do odsłuchu, potraktujcie to jak spam. Tego się nie da słuchać. Ktoś, kto podrzucił mi ten link do recenzji musi mnie bardzo nie lubić, podsyłając mi taki syf. Zaiste, trzeci świat rapu. Ja się muszę w ogóle zastanowić nad tym podziemiem, bo zaczyna mnie to przerażać. Poważnie.

OCENA: 1-\6    


3 komentarze:

 1. Proszę o recenzję ZETENWUPE - Bejbo :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Polecam sprawdzić:

  NRW / Barto'cut12 - Percepcja
  https://www.youtube.com/watch?v=OSshVh1u2Uw&list=PLYTvMVRQ6sO-FV7uNp96cPOIgNGRm3-fJ

  Kozim / Hakim - Cyrkulacja
  https://www.youtube.com/watch?v=c1OVOWtKSHc&list=PLHxXABcmZb8R5QXm9RZNXd7IoGrmSXaUY

  OdpowiedzUsuń
 3. Ok, dopisuję do listy. Hakim i Kozim jak najbardziej, na liście już są :)

  OdpowiedzUsuń