środa, 23 października 2013

DRUGIE URODZINY BLOGA!!

Mogę sobie pogratulować, jak sądzę. Dziś mijają dwa lata od pierwszego wpisu. Najpierw była to taka zabawa, a potem się wkręciłem - i tak słucham bardzo dużo. Przez ten czas zostałem odsądzony od czci i wiary, bo jestem gimbazą (hehehe, mam 42 lata! Za moich czasów gimnazjum nie było, drogie dzieci :D), bo jestem fanem Tedego (oj, raczej nie bardzo...), lamusem i idiotą (może, kto wie?). Ale dostałem też sporo pochwał i zachęt do dalszej pracy, co mnie cieszyło, bo jest tego sporo więcej, niż zjebek, którymi się nie przejmuję, bo przecież każdy ma swój gust, a to jest MOJA strona i opisuję tutaj SWOJE OSOBISTE wrażenia po przesłuchaniu każdej z płyt. I nie każdy się musi z moimi ocenami zgadzać, nawet jeśli mogą być dla Niego krzywdzące. Sorry wielkie.
Garść statystyki:
- co miesiąc wchodzi na stronę od 6,500 osób do prawie 11.000. Od kiedy w lutym 2012 przekroczyłem 1000 odsłon miesięcznie, najruchliwszym miesiącem był styczeń '13 z 10.954 unikalnych wejść. Wszystko to daje nieomal 130.000 wejść na stronę w ciągu dwóch lat.
- najpopularniejsze posty stanową dla mnie sporą zagadkę:
1. Dalej - FRANEK
2. Wkurwiony Dzieciak - BONUS RPK
3. Kinematografia - PAKTOFONIKA
4. Łapię Tlen - SZO
5. Keep Smile - JUHACINO
6. Pijesz? - TROL
7. Konkret Gastro - ROSE
8. Po Tej Stronie Raju - HUCZUHUCZ
9. Nie Uciekniesz - RAP ADDIX
10. P3 - PASJONACI

Co będzie dalej? Zobaczymy. Może pociągnę kolejny rok, może rzucę to w cholerę?
Na razie jest zabawnie :) 

10 komentarzy:

 1. Szanowny Panie (42 lata) i masz na karku lat słuchania rapu?

  OdpowiedzUsuń
 2. nie rozumiem pytania? Mam na karku lat słuchania rapu mniej więcej 27 - zacząłem gdzieś w '86 od pierwszych Beastie Boys... A co?

  OdpowiedzUsuń
 3. współczuje ci że musisz słuchać tego gówna co teraz wychodzi:) Jakie Polskie undergroundowe wytwornie najbardziej polecasz??

  OdpowiedzUsuń
 4. w sensie że kto jest najbardziej aktywny??

  OdpowiedzUsuń
 5. jedz z tym dalej aby do przodu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. "...może rzucę to w cholerę?" - lepiej nie, bo niby kto będzie odsłuchiwał te wszystkie słabe albumy? ;-)
  Dzięki za dotychczasowe posty.
  5!

  OdpowiedzUsuń
 7. Słuchać nie muszę, ale mnie bawi przekopywanie podziemia :) Wytwórnie warte uwagi? W końcu nie ma ich aż tyle w podziemiu... Max Flo wydaje niezłe rzeczy w drugim obiegu. Skwer ma ciekawe rzeczy, ale czasem są wkurwiające. Fajne płyty wydaje High Time. Warto sprawdzić Dwaem i Vibe2Ness. Dla hardkorowców Snuff Music i Palmy.
  A skąd mam wiedzieć, kto jest najbardziej aktywny? I w jakim sensie?
  Może nie rzucę ... :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ustawilem sobie twoj blog jako strone startową :)
  pozdro

  OdpowiedzUsuń
 9. Regularnie wbijam na Twój blog, dzięki czemu odkryłem kilku(nastu?) naprawdę dobrych graczy. Wielkie propsy za Twoją działalność i za chęci - za siłę i cierpliwość do babrania się w bagienku zwanym "polskim rapem".

  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń